Ochrana osobných údajov

 

Aby sme dodržali literu zákona, v skratke vám priblížim, akým životom žijú vaše osobné údaje, ku ktorým sa prostredníctvom môjho blogu Moje Miláno chtiac či nechtiac dostanem. V skratke, je to nuda!

Jediné osobné údaje, ktoré na blogu zbieram (a pomocou ktorých by som vás vedela identifikovať) sú meno, emailová a IP adresa.

Meno a emailová adresa slúžia výhradne na komunikáciu (odpoveď na váš email a emailové upozornenie, že som vám práve odpovedala na váš komentár). IP adresa je mi jednoducho povedané na nič a už vôbec ju neposkytujem tretím stranám.

Že je to otrava? Čítajte ďalej, nebude to lepšie!

Na tomto webe používam Google Analytics, ktorý zhromažďuje rozličné údaje ako napr. geolokácia, navštívené stránky atď.). Ide však o anonymné dáta. V praxi – neviem na ich základe určiť, aké stránky navštívila pani Filoména v celosvetový deň zberateľov vrchnákov od piva, ale zato sa môžem dozvedieť, kto si v ten deň prečítal môj príspevok o najlepšej zmrzline v Miláne a dostal sa k nemu cez Google. Jupí!

Ak túžite po tom, aby som vám poslala kópie údajov, ktoré som do vás (chtiac či nechtiac) získala, alebo aby som ich vymazala, rozpustila v lúhu či spálila a následne za splnu mesiaca roztrúsila po rozkvitnutej lúke, napíšte mi, a bude tak, ako poviete!

Ak ste dočítali až sem, skláňam sa pred vašou trpezlivosťou 🙂

Pin It on Pinterest

Share This